Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDSTRÖM, Ulf (samtida): Matroser, signerad och daterad 1988 a tergo, olja/collage på duk, 152x114 cm
268277
2014-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här