Hugo Öfverström oljemålning

Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning
Hugo Öfverström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Motiv från Bohuslän, signerad H Öfverström, olja på duk, ca 55x65 cm

268286

2014-10-12