Robert högfeldt akvarell och blyerts

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Picknick i skogen, signerad Högfeldt, blandteknik, ca 26,5x35 cm

268290

2014-10-12