Axel Hjalmar Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

LINDQVIST, Axel Hjalmar (1843-1917): Rådjur i aftonrodnad, signerad A Hj Lindqvist, olja på duk, ca 52x77 cm

268291

2014-10-12