Dosa silver Paris 1700-tal

Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal
Dosa silver Paris 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

DOSA, silver, Paris 1700-talets andra hälft, oval form, graverade blommor på lock, botten samt på sidorna, längd 8 cm, vikt ca 108 g

268293

2014-10-05