Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950/60-talt, fanérat i teak, Hugo Troeds Bjärnum, bakomliggande inredning i form av hyllplan, skyltmärkt på baksidan, höjd ca 116, 150x42 cm
Slitage, repor
268309
2014-10-05