Sideboard Troeds

Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds
Sideboard Troeds

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-talt, fanérat i teak, Hugo Troeds Bjärnum, bakomliggande inredning i form av hyllplan, skyltmärkt på baksidan, höjd ca 116, 150x42 cm

Slitage, repor

268309

2014-10-05