Thersia Sandström oljemålning

Thersia Sandström oljemålning
Thersia Sandström oljemålning
Thersia Sandström oljemålning
Thersia Sandström oljemålning
Thersia Sandström oljemålning
Thersia Sandström oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SANDSTRÖM, Theresia, (1893-1981): Fiskebåtar, olja på duk, signerad och daterad Th Sandström 1925, 75x112 cm

268318

2014-10-13