Robert Högfeldt oljemålning
2014-10-13
268320
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Träd, signerad Högfeldt, olja på pannå, ca 41x33 cm