Olivier Herdies oljemålning

Olivier Herdies oljemålning
Olivier Herdies oljemålning
Olivier Herdies oljemålning
Olivier Herdies oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies -68, olja på pannå, ca 64x54 cm

268332

2014-10-13