Lockurnor blåvitt Kina

Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina
Lockurnor blåvitt Kina

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNOR, 1 par, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor i underglasyrblått av påfåglar och blommor, höjd 26 cm

Hänklar och lock med nagg

268342

2014-10-06