Stekfat Qianlong exportporslin

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av pagoder i vattenlandskap, ca 37x46 cm

Enstaka brättesnagg

268360

2014-10-06