Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WENNSTRÖM, Stig (född 1938): Skeppsbron, Stockholm, signerad Stig Wennström, olja på duk, 80x115 cm
268404
2014-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här