Stig Wennström oljemålning

Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning
Stig Wennström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

WENNSTRÖM, Stig (född 1938): Skeppsbron, Stockholm, signerad Stig Wennström, olja på duk, 80x115 cm

Kuntoraportti

268404

Päivämäärä:

2014-10-13