Stig Wennström oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
WENNSTRÖM, Stig (född 1938): Skeppsbron, Stockholm, signerad Stig Wennström, olja på duk, 80x115 cm
Kuntoraportti
268404
Päivämäärä:
2014-10-13