Fritz Rosenthal oljemålning

Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning
Fritz Rosenthal oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ROSENTHAL, Fritz (1870-1939): Vinterlandskap, signerad F. Rosenthal, olja på duk, 62x90 cm

Kuntoraportti

268405

Päivämäärä:

2014-10-13