Fritz Rosenthal oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROSENTHAL, Fritz (1870-1939): Vinterlandskap, signerad F. Rosenthal, olja på duk, 62x90 cm
Kuntoraportti
268405
Päivämäärä:
2014-10-13