Ivan Hoflund oljemålning

Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning
Ivan Hoflund oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOFLUND, Ivan (1887-1948): Motiv från Öland, signerad Ivan Hoflund, olja på duk, 47x68 cm

268407

2014-10-13