Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSBORD, STOLAR, 2+4 st., 1970-tal, Sverige, palisander, klädsel av tyg, sitthöjd ca 46 cm, höjd bord ca 73, diameter ca 115 cm, 2 iläggsskivor
Delvis blekta, slitage, skador
268420
2014-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här