Matsalsbord stolar

Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar
Matsalsbord stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSBORD, STOLAR, 2+4 st., 1970-tal, Sverige, palisander, klädsel av tyg, sitthöjd ca 46 cm, höjd bord ca 73, diameter ca 115 cm, 2 iläggsskivor

Delvis blekta, slitage, skador

268420

2014-10-05