Vitrinskåp 1800-tal
2014-10-05
268462
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1800-tal, för vägghängning, mörkbetsat trä, höjd 107, 102 x 31 cm
skador, ett glas med spricka, senare rygg, nyckel och enstaka delar saknas, ursprungligen överskåp