Hörnskåp baroclstil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-talets slut, ek, barockstil, svärtat listverk, intarsia med det Brummerska Vapnet, höjd ca 181, 86x60 cm
PROVENIENS: Fröllinge Slott
Lösa listdelar medföljer. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
268467
2014-10-05