Stolar taburetter 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 3 st, TABURETTER, 3 st, 1800-talets första hälft, björk, ryggbrickor med dekor av romber, stoppade sitsar

Skador, lagningar, klädsel med fläckar

268471

2014-10-05