Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 3 st, TABURETTER, 3 st, 1800-talets första hälft, björk, ryggbrickor med dekor av romber, stoppade sitsar
Skador, lagningar, klädsel med fläckar
268471
2014-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här