Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
JARDINJÄR, 1900-tal, Louis XVI-stil, gulmetall med glasinsats, höjd 11, 37,5 x 17 cm
Slitage
268472
2014-10-05
Gör en kostnadsfri värdering här