Jardinjär

Jardinjär
Jardinjär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

JARDINJÄR, 1900-tal, Louis XVI-stil, gulmetall med glasinsats, höjd 11, 37,5 x 17 cm

Slitage

268472

2014-10-05