Flaskställ senempire

Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire
Flaskställ senempire

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKSTÄLL, senempire, 1800-tal, för tre flaskor, förgylld brons, glas, spegelbricka, höjd 38, diameter 33 cm

Slitage, smärre kompletteringar, delar saknas

268475

2014-10-05