Ampel 1800-tal

Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal
Ampel 1800-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMPEL, 1800-tal, för 4 ljus, delvis förgylld stomme, glaslykta, höjd 37 cm

Glas med sprickor, kedjor saknas, kompletteringar

268483

2014-10-05