Karmstol 1960-tal

Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal
Karmstol 1960-tal

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KARMSTOL, 1960-tal, möjligen Niels Otto Möller, valnöt, stoppad sits och rygg i svart galon, sitthöjd ca 43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

268504

Päivämäärä:

2014-10-05