Karmstol 1960-tal
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, 1960-tal, möjligen Niels Otto Möller, valnöt, stoppad sits och rygg i svart galon, sitthöjd ca 43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
268504
Päivämäärä:
2014-10-05