Pallar 1960-tal

Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal
Pallar 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

PALLAR, 2 st, 1960-tal, en skyltmärkt Bröderna Andersson, stommar teak, klädda i brun resp svart galon, höjd ca 40 cm

Bruksslitage

268505

2014-10-05