Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
PALLAR, 2 st, 1960-tal, en skyltmärkt Bröderna Andersson, stommar teak, klädda i brun resp svart galon, höjd ca 40 cm
Bruksslitage
268505
2014-10-05