Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, gustaviansk stil, förgyllda beslag, höjd ca 120, 128x48 cm
Omarbetad, kompletterad, nyckel saknas
268511
2014-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här