Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets första hälft, bemålad, gustaviansk stil, förgyllda beslag, höjd ca 120, 128x48 cm

Omarbetad, kompletterad, nyckel saknas

268511

2014-10-06