Golvlampor 1970-tal

Golvlampor 1970-tal
Golvlampor 1970-tal
Golvlampor 1970-tal
Golvlampor 1970-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1970-tal, stomme i mässing, total höjd 150 cm

Bruksslitage, skärmarna med skador

268515

2014-10-05