Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRING, Maj (1880-1971): Månskensnatt, signerad Maj Bring, olja på duk, 50x60 cm

268557

2014-10-13