Carsten Hvistendahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HVISTENDAHL, Carsten (1901-1972): Motiv från Bohuslän, signerad C Hvistendahl, olja på duk, 70x80 cm, oramad
Utställd på Statens konstutställning katalog nr 35

Ytskador

268578

2014-10-12