Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HVISTENDAHL, Carsten (1901-1972): Motiv från Bohuslän, signerad C Hvistendahl, olja på duk, 70x80 cm, oramad
Utställd på Statens konstutställning katalog nr 35
Ytskador
268578
2014-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här