Gustaviansk väggpendyl Norrköping

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, A.F Bjurman, Norrköping, (Adolf Fredrik 1743-1812), gustaviansk, förgylld samt träskuren dekor, baksida med otydlig stämpel, höjd ca 81 cm

Skador och lagningar

268580

2014-10-06