Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Fågel-och insektskvinnan, signerad och numrerad Max Walters, 181/300, färglitografi+prägling, 65x47 cm
268588
2014-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här