X:et färglitografi

X:et färglitografi
X:et färglitografi
X:et färglitografi
X:et färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Interiör Mekrossla", 1956, signerad Sven Erixson, provtryck, färglitografi, 46x56 cm, Sonen Sverre i familjen Erixsons vintersportstuga i Hälsingland

Något gulnad

268589

2014-10-07