X:et färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): "Interiör Mekrossla", 1956, signerad Sven Erixson, provtryck, färglitografi, 46x56 cm, Sonen Sverre i familjen Erixsons vintersportstuga i Hälsingland
Något gulnad
268589
2014-10-07