Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Louis XV-stil, 1900-talets början, vitmålade, träskuren samt bronserad dekor, kannelerade ben

Slitage

268590

2014-10-06