Anna Micro Johansson oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MICRO JOHANSSON, Anna (född 1970): Öresund, signerad och daterad på baksidan Anna Micro J -99, olja på duk, 44x60 cm

268597

2014-10-12