Böcker bl.a. historia och kungörelser
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖCKER. Bl.a. historia, kungörelser, om Berzelius, Fersen, Jolo, Svensk lärdomshistoria, mest 1800-1900-tal, kungörelser om bl.a. mordet Gustav III, Anckarström, Jean-Baptiste Bernadotte 1810 mm
Varierande skick, vissa skador
268610
2014-10-06