Böcker bl.a. historia och kungörelser

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

BÖCKER. Bl.a. historia, kungörelser, om Berzelius, Fersen, Jolo, Svensk lärdomshistoria, mest 1800-1900-tal, kungörelser om bl.a. mordet Gustav III, Anckarström, Jean-Baptiste Bernadotte 1810 mm

Varierande skick, vissa skador

268610

2014-10-06