Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på papp-pannå, 31x50 cm, utförd på 1950-talet

268616

2014-11-13