Pippilotti Rist videoverk

Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk
Pippilotti Rist videoverk

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

RIST, Pippilotti (Schweiz, född 1962): "I´m not the girl who misses much", signerad och numrerad Pippilotti Rist 174/300, multipel med illustrerad bok, VHS-band, halsband samt vykort, placerat i plexiglas-box, höjd 24, 45x25 cm, utgiven 1994.
Signed and numbered multiple including book, VHS-band, necklace and postcards, 1994

268617

2014-11-13