Corneille färgserigrafi
2014-10-13
268632
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CORNEILLE (1922-2010): Komposition med kvinna, katt o fågel, signerad och daterad Corneille -88, 51/200, färgserigrafi, bladmått ca 29,5x24 cm