Louis Sparre

Louis Sparre
Louis Sparre

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPARRE, Louis (1863-1964): "Carneval" signerad Louise Sparre samt i plåten L Sparre 1916, 57/100, etsning, 31x24 cm

268640

2014-10-06