Sven X-et Erixon färglitografi
2014-10-13
268645
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Dansbana, signerad X-et, färglitografi, 175/361, färglitografi, ca 40x43 cm