Sven X-et Erixon färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIXON, Sven X:et (1899-1970): Dansbana, signerad X-et, färglitografi, 175/361, färglitografi, ca 40x43 cm

268645

2014-10-13