Bord stolar hylla Carl Malmsten

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, STOLAR, BOKHYLLA, Carl Malmsten, bestående av bord, brännmärkt CM, med 2 iläggskivor, höjd 75, diameter 110, skivorna 55 cm , stolar 4 st, troligen Vardags, bokhylla med underskåp, brännmärkt CM, höjd 196 cm

Slitage, skador, nyckel finns att avhämta på utlämningen

268663

2014-10-06