Bord stolar hylla Carl Malmsten
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, STOLAR, BOKHYLLA, Carl Malmsten, bestående av bord, brännmärkt CM, med 2 iläggskivor, höjd 75, diameter 110, skivorna 55 cm , stolar 4 st, troligen Vardags, bokhylla med underskåp, brännmärkt CM, höjd 196 cm
Slitage, skador, nyckel finns att avhämta på utlämningen
268663
2014-10-06