Pablo Picasso efter litografi

Pablo Picasso efter litografi
Pablo Picasso efter litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): efter, Manolo Huguet, signerad i trycket, litografi, ca 48x37 cm

Ej examinerade ur ram

268696

2014-10-13