Ron Lior mapp Lior 4
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LIOR, Ron (född 1971): Mapp: "Lior 4", signerade Lior, numrerade 172/250, 250 ex., serigrafier i mapp, 92x63, 64x90, 94x64, 95x65 cm, bladens namn "Nova", "Honey Pie", "Flossie", "Sitting on a rainbow". oramade i mapp
Hörn med smärre hanteringsveck
268717
2014-10-13