Salvador Dali
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989): ur sviten Les Songes drolantiques de Pantagruel, 1973, litografi med tryckt kolorering i grönt på japanpapper, signerad Dali 93/250, bladstorlek 75,5x35,5 cm, oramad, litteratur: Michler/Löpsinger 1404
Kort reva i ndre marginal, smärre hanteringsveck
268718
2014-10-20