Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): ur sviten Les Songes drolantiques de Pantagruel, 1973, litografi med tryckt kolorering i grönt på japanpapper, signerad Dali 93/250, bladstorlek 75,5x35,5 cm, oramad, litteratur: Michler/Löpsinger 1404

Kort reva i ndre marginal, smärre hanteringsveck

268718

2014-10-20