Gunnar Widforss

Gunnar Widforss
Gunnar Widforss
Gunnar Widforss
Gunnar Widforss

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Skogslandskap, signerad och daterad Widforss 1920, akvarell på papper 33,5x48 cm

268728

2014-10-13