Stig Claesson (slas) färgliografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), 2 st, (född 1928-2008): Vårdagjämning - Skeppsholmen 1981, signerade Stig Claesson -81, färglitografier, 10/150, 42x53,5 cm

268735

2014-10-13