Erik Norselius oljemålning

Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning
Erik Norselius oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORSELIUS, Erik (1874-1956): Motiv från Öråker, signerad och daterad E Norselius Öråker 95 (1895), olja på duk uppfodrad på pannå, 20,5x71 cm

Märken

268751

2014-10-14