John Arsenius oljemålning

John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARSENIUS, John ( 1818-1903): Interiör, signerad och daterad John Arsenius 1857, olja på pannå, 24x17 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

268755

2014-10-14